Informacje ogólne
Villa_Aqua.jpg

Villa Aqua to kombinacja komfortu, elegancji i prestiżu, położona w centralnej części Juraty, w pobliżu popularnej promenady ciągnącej się od Zatoki Puckiej aż do otwartego morza.

Na wyjątkowość obiektu składają się doskonałe położenie, ciekawa architektura budynku, wysoka jakość materiałów budowlanych, wysoki standard wykonania oraz przemyślany układ pomieszczeń.

Apartamenty zaprojektowane zostały przez Pracownię Projektową Teresa Janowicz z Władysławowa. Projekt nie tylko wkomponowuje się w architekturę i klimat miejscowości, ale przygotowany jest ze starannością, tak aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów.

W 3-kondygnacyjnym budynku znajduje się 15  apartamentów oraz podziemna hala garażowa. Wszystkie apartamenty wyposażone są w duże balkony, a  na najwyższej kondygnacji - przestronne, widokowe tarasy. Apartementy są klimatyzowane i chronione przez rolety antywłamaniowe.  Dla wygody mieszkańców służy panoramiczna, przeszklona winda efektownie podświetlona od wewnątrz.

Na terenie zaplanowano kilka zewnętrznych miejsc parkingowych.  Cały teren został ogrodzony, z estetycznie utrzymaną zielenią oraz dyskretnym oświetleniem w formie niskich latarenek.

Apartamenty sprzedawane są w standardzie tzw. deweloperskim ( typ Basic) oraz wykończone ”pod klucz”( typ Superior).