Informacje ogólne
15a.jpg

NOWOCZEŚNIE I ELEGANCKO (architektura)

Kompleks 5 – kondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze utrzymany w marynistycznym, eleganckim klimacie doskonale wkomponuje się w nadmorskie otoczenie. Jasna kolorystyka, duże przeszklenia, materiały wysokiej jakości oraz starannie zagospodarowana mała architektura z wieloma zielonymi zakątkami stworzy malownicze osiedle.

 

BEZPIECZNIE I KOMFORTOWO (wnętrza)

Komfortowe apartamenty o powierzchniach od 30 do 90m² z dobrze zaplanowaną przestrzenią, dużymi balkonami i tarasami zostały zaprojektowane tak, by mieszkanie w nich było wygodne i przyjazne. Podwyższony standard budynków wraz z nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa i podziemnymi halami garażowymi stworzą bezpieczny i harmonijny kompleks.

 

 

Z WIDOKIEM NA MORZE (lokalizacja)

„Apartamenty nad Zatoką” położone w otoczeniu zieleni, na skarpie tuż nad brzegiem zatoki puckiej to idealne miejsce dla osób pragnących zamieszkać w otoczeniu natury, zachowując jednak wszelkie wygody życia miejskiego. Puck to miasto o unikatowym klimacie, niezwykle atrakcyjne ze względu na swoje położenie i rekreacyjny charakter. Położone zaledwie 30 minut od centrum Gdyni „Apartamenty nad Zatoką” to kompleks usługowo – apartamantowy, który w połączeniu z planowanym zapleczem hotelowym stworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce do mieszkania i odpoczynku.