Stephan Garber - General Counsel
garber.jpg

General Counsel

Stephan Garber ma bardzo duże doświadczenie w reprezentowaniu inwestorów, deweloperów, pośredników, kredytodawców i innych w szerokiej gamie handlu nieruchomościami. Reprezentował klientów w związku z wszystkimi etapami nabywania, finansowania, inwestycji, najmu i sprzedaży powierzchni handlowej.

W 1995 roku Stephan Garber został głównym radcą prawnym w firmie Polimeni International LLC, gdzie współpracował przy nabywaniu ponad trzech milionów metrów kwadratowych powierzchni dobrze pozycjonowanych centrów handlowych oraz powierzchni biurowych z pierwszorzędnymi lokalizacjami.

Stephan Garber skupia się głównie na prawie dotyczącym nieruchomości oraz postępowaniach sądowych dotyczących umów. Jego obszar wiedzy obejmuje wszystkie aspekty dotyczące nieruchomości, inwestycji, zakupu, sprzedaży, finansowania nieruchomości i syndykacji; postępowania sądowe ws. nieruchomości i sporów umownych.

Stephan Garber otrzymał tytuł Magistra Administracji i Biznesu na Uniwersytecie Hofstra, certyfikat z tytułem Biegły Rewident oraz doktorat w Nowojorskiej Szkole Prawniczej. Stephan Garber jest członkiem New York State Bar Association gdzie pełni szereg funkcji od społecznościowych do charytatywnych.