Michael Polimeni - COO of Polimeni International, LLC. President of Skyline Management Corp.
michaelpolimeni.jpg

Chief Operating Officer, Polimeni International LLC,
President of Skyline Management Corp.Michael Polimeni posiada 11-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Zaczynając jako zarządca obiektu wykazał się dużą efektywnością i szybko objął stanowisko zarządcy biurowców klasy A w Long Island i w Nowym Jorku. Obecnie Michael Polimeni jest Prezesem Skyline Management Corp. i dyrektorem ds. operacyjnych Polimeni International LLC.

Jako prezes Skyline Management Corp. Michael Polimeni nadzoruje wszystkie etapy planów marketingowych oraz zarządzania nieruchomościami, począwszy od kontroli kosztów, aż po negocjacje umów we wszystkich obiektach.

Firma Polimeni International LLC jest właścicielem, jak i zarządcą biurowców i centrów handlowych na  północnym wschodzie USA, jak również zajmuje się budowaniem  i zarządzaniem centrami handlowymi w Polsce. Jako dyrektor ds. operacyjnych w Polimeni International LLC Michael Polimeni nadzoruje rozwój firmy, w tym pozyskiwanie nowych obiektów do jej portfela inwestycyjnego.

Michael Polimeni bierze również czynny udział w planowaniu nowego połaczenia Long Island z Westchester – tunelem, który ma powstać pod Long Island Sound.